Dobrý den,

     jsme firma zabývající se výrobou a prodejí zářivkových modulových systémů typu AA,AE a metalhalogenového systému AV. Na trhu působíme již 13 let a mezi naše přední akce patří např. osvětlení výstavy v Hannoveru, osvětlení korunovačních klenot u příležitosti jejich výstavy, zhotovení osvětlení parníku Vyšehrad, osvětlení kancelářských prostor České spořitelny, osvětlení prodejen YAMAHA, osvětlení obchodní sítě Vít a další zakázkové osvětlení kanceláří, boutique, restaurací, galerií a dalších drobných provozoven po celém území ČR.

     Od roku 2004 taktéž zastupujeme ryze českého výrobce plastových oken a potrubí TERMOLUX Valašské Meziříčí s.r.o.  Výrobky společnosti Termolux obdržely certifikát ISO: 9001:2001 a veškeré požadavky pro výstavbu v EU. Jako jediná společnost na českém trhu je držitelem certifikátu na barevnou stálost plastového profilu  po dubu 50ti  let.

     Tato plastová okna a dveře jsou vyráběna v tříkomorovém ( triterm ) a pětikomorovém  ( kvinterm ) provedení.

     TRITERM: Tepelná propustnost  U = 1,4 k

     KVINTERM: Tepelná propustnost U = 1,12 k

     V základu plastového okna dodáváme sklo plněné inertním plynem ( ARGON ), mikroventilaci,  ventilky pro opětovné napuštění inertním plynem, bezplatnou kalkulaci a bezplatné zaměření. Na námi poskytnuté výrobky včetně montáže je poskytována 60ti měsíční garance a bezplatný servis po tuto dobu.

     Kalkulace na jednotlivé poptávky zhotovíme do 48 hodin po obdržení potřebných údajů.

     

     

Optimalizováno pro rozlišení 1024x768.

Webmaster: atb@atlas.cz